Vēlmju saraksts 0

Par mumsAr ko sākas mūsu stāsts?
Sākumā bija sapnis... Sapnis par produktiem, kuros apvienotos latviskais gars, modernas tehnoloģijas un īpaša neatkārtojama garša.

Tam sekoja darbs, kas laika gaitā veidoja mūsu īpašu pieeju – pieredzi, profesionalitāti, rūpību, neatlaidīgu tieksmi pēc attīstības, ekskluzivitāti, un protams, mīlestību. Mīlestību pret savu arodu, produktiem, klientiem un Latviju. Mīlestību, kas nāk no sirds, katrā produktā, vienmēr!

Zīmols „Jānis Sauka”, jeb uzņēmums Ādažu desu darbnīca SIA ir pazīstami ar gaļas izstrādājumu, ēdināšanas un konditorejas nevainojamu kvalitāti. Tas tika rādīts 2012. gadā, kad Ādažos tika uzsākta ražošana un atvērta pirmā tirdzniecības vieta Rīgas Centrāltirgū. Uz to brīdi biznesā bija seši cilvēki, bet šobrīd mūsu kolektīvā jau vairāk par 180  strādājošo. 

2020. gadā esam pārvākušies uz jaunu, plašāku gaļas pārstrādes cehu, kā arī tika paplašinātas gaļas un konditorejas tirdzniecības telpas Ādažos. Kopumā mums ir 11 specializētie veikali: "Gaļas paviljons" - divi veikali, Centrāltirgus iela 1, Rīgā;  T/C “Arcada”, Nometņu iela 61, Rīgā; T/C “Rīgā Plaza", Mūkusalas iela 71, Rīgā; T/C “Imantas tirgus”, Kurzemes prospekts 3, Rīgā; “Līgo bazars”, Raiņa iela 112b, Kauguri, Gaujas iela 11, Ādaži;  "Jāņa Tirgus", Krišjāņa Valdemāra iela 2, Siguldā; T/C RIMI Salaspils, Skolas iela 4e, Salaspilī; Kārļa Baumaņa iela 9, Valmierā, Pļavnieki, T/C “Pļavnieku tirgus”, A. Saharova iela 30, Rīga, Laipni gaidīti!